Bramy segmentowe

Bramy segmentowe dla przemysłu w całej Europie.

Oferujemy najróżniejsze bramy dla przemysłu. Wiele wariantów wykonania i wyposażenia daje możliwość dobrania optymalnego systemu napędowego i sterowania. Wykonane ze stali lub aluminium. Problemów nie stanowi także zamówienie bram o konstrukcji kombinowanej stalowo-aluminiowej. Pojedynczościenne i podwójnościenne – izolowane cieplnie, przeszklone na dużej powierzchni, z przeszkleniem częściowym lub całkowicie zamknięte bez przeszklenia. Wybór zależy od indywidualnego zapotrzebowania i wymagań, a my chętnie pomożemy w wyborze produktu idealnie dopasowanego do firmy.

Zobacz więcej
ALR_Vitraplan Fot. 2

Bramy rolowane

Bramy i kraty rolowane – niezastąpione podczas codziennego użytkowania.

Stosujemy dokładnie sprawdzoną technikę bram rolowanych firmy Hörmann. Bez żadnego problemu dostarczymy kraty zarówno ze stali ocynkowanej, jak aluminium wzmocnionego, a nawet ze stali szlachetnej. Przeznaczone do garaży podziemnych, garaży piętrowych, wjazdów na podwórza i pasaży handlowych. Dostępne też w wersji z napędem. Zweryfikuj szerokość oferty i wybierz produkty, które idealnie dopasują się do Twojej firmy.

Zobacz więcej
Fot. 2

Bramy szybkobieżne

Ekonomiczna optymalizacja przepływu materiałów

Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta naszej firmy obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną. Nawet w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi. wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych zwiększą komfort pracy i satysfakcję pracowników każdej firmy przemysłowej.

Zobacz więcej
7004-F-5

Do garaży zbiorczych

Bramy do garaży zbiorczych ET500/ST500

Wybierz profesjonalne bramy, które pracują cicho, płynnie i nie wymagają konserwacji. Najbardziej charakterystyczne cechy bram do garaży zbiorczych to optymalna ekonomiczność, niezawodne bezpieczeństwo podczas działania i ekstremalnie cicha praca. Nie usłyszymy żadnego hałasu nawet przy dużej częstotliwości używania. Prezentowana, rzadko wymagająca konserwacji konstrukcja bramy otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie. Zobacz, czy to rozwiązanie dla Twojej firmy!

Zobacz więcej
SPU F42

Kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe – oszczędność miejsca przy uniwersalnym zastosowaniu

Kurtyny paskowe firmy Hörmann nadają się szczególnie jako niedrogie zamknięcia dużych otworów w halach. Wytrzymałe pasy wykonane z PCV stanowią szczególnie szczelne zamknięcie. Otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku. Dzięki temu straty energii cieplnej są ograniczone do minimum. Sytuacja wygląda tak samo dobrze nawet przy dużym natężeniu ruchu. Dzięki nim nie tylko oszczędzimy sobie dodatkowych kosztów związanych z ogrzewaniem hali przemysłowej, lecz doświadczymy komfortu spowodowanego wyjątkowo łatwym użytkowaniem.

Zobacz więcej
Kurtyny paskowe