Bramy segmentowe – Idealnie dopasowane do wszelkich technik przeładunku

Bramy w wielu wariantach wykonania i wyposażenia z optymalnie dobranym systemem napędowym i sterowaniem. Wykonane ze stali lub z aluminium. Wybrać można nawet produkty z kombinowanej konstrukcji stalowo-aluminiowej. Pojedynczościenne i podwójnościenne – izolowane cieplnie, przeszklone na dużej powierzchni, z przeszkleniem częściowym lub całkowicie zamknięte bez przeszklenia. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby przeładunek nie stanowił problemu w żadnej firmie. Trwała konstrukcja natomiast umożliwia uruchomienie bramy ponad 25000 razy, a gdy zdecydujemy się na wyposażenie specjalne – nawet 200000 razy.

Bramy segmentowe Compact – Niezwykle mała głębokość wsuwu płyty bramy

Dzięki prowadzeniu typu Compact poszczególne segmenty bramy układają się pionowo tuż za nadprożem. Otwarta brama to kompaktowy i starannie zaprojektowany zestaw segmentów, dzięki czemu nie zajmuje one dużo miejsca w głębi pomieszczenia. Mała głębokość montażowa jest szczególnie polecana do rozwiązań architektonicznych w halach oświetlanych światłem dziennym przez oszklone fasady i kopuły. Lepiej można też wykorzystać wysokość pomieszczenia za otwartą bramą, na przykład pod suwnice, magazyny wysokiego składowania lub wózki widłowe do transportu wysokich towarów. Bramy segmentowe typu Compact firmy Hörmann są idealne do montowania nawet w narożnikach budynków.

Ekologia to podstawa – Produkcja odpowiedzialna społecznie

Firma Hörmann uzyskała zgodnie z ISO 14025 deklarację środowiskową produktu (EPD)* wydaną przez Instytut Techniki Okiennej (ift) z Rosenheim, która potwierdza, że proces produkcji jest zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Deklaracja EPD została sporządzona na podstawie normy EN ISO 14025:2011 oraz EN 15804:2012. Dodatkowo obowiązuje ogólny przewodnik dot. sporządzania deklaracji środowiskowych produktu typu III. Za podstawę deklaracji służy dokument PCR „Drzwi i bramy” PCR-TT-1.1:2011.

Skontaktuj się z nami, a wykwalifikowana kadra specjalistów dołoży wszelkich starań, aby doradzić Ci rozwiązanie odpowiadające potrzebom. Wykorzystamy w tym celu całe zbierane przez lata działalności doświadczenie.

Galeria naszych produktów