Praca w MAC Sp. z o. o.

Pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi do głowy osobom, które myślą o przemyśle to zazwyczaj niezliczona ilość skomplikowanych maszyn, hal produkcyjnych i taśm, które pracują bez tchu tworząc produkty potrzebne firmom i prywatnym klientom. My jednak dobrze wiemy, że to ludzie tworzą wszystkie wspaniałe produkty. Każdy produkt lub usługa, która trafia do naszych klientów to wkład conajmniej kilkudziesięciu osób, które włożyły w swoją pracę kawałek serca.

Doceniamy to – Pracownicy są dla nas najważniejsi!

Posiadamy zespół fachowców, konsultantów i techników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań dla firm przemysłowych. Tego typu czynności wymagają specjalistycznych umiejętności, wyczucia, empatii i wiedzy budowanej przez lata. Zaangażowanie specjalistów wymaga motywacji, którą staramy się zapewniać. Tylko pracownik zadowolony jest w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość, jaką szczyci się nasza firma – MAC sp. z o.o.

Proces rekrutacji jest dla nas tak samo ważny, jak zatrzymanie pracownika i sprawienie, aby przychodził do nas z uśmiechem na ustach. Koniec końców to podejście, które sprawia, że długoterminowo każdy wygrywa – my, nasi klienci i osoby w wewnętrznych zespołach.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wypełnij formularz i porozmawiajmy o dostępnych możliwościach!Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAC Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w polityce prywatności.