Doki przeładunkowe

Doki przeładunkowe – kompleksowe rozwiązania wyzwalaczem efektywności.

Oferujemy kompleksową doradztwo w zakresie zamówień i wszystkie niezbędne do stacji przeładunkowych komponenty firmy Hörmann. Produkty zostały zaprojektowane według najwyższych rynkowych standardów. Idealne do skutecznej realizacji za- i rozładunku w każdej stacji przeładunkowej. Szeroka oferta sprawia, że zamówione produkty potrafią perfekcyjnie ze sobą współgrać służąc przez długie lata.

Zobacz więcej
1 (18)

Rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe – profesjonalizm i wytrzymałość filarem przemysłu.

Rampy przeładunkowe Hörmann to idealnie zaprojektowane rozwiązania służące do niwelowania różnic wysokości między platformą ładunkową samochodu ciężarowego i rampą. W ten sposób transportowany towar jest przeładowywany z samochodu lub na samochód w jednym poziomym kierunku. Produkty najwyższej klasy, na jakie zasługuje każda firma przemysłowa.

Zobacz więcej
1 (19)

Uszczelnienia bram

Uszczelnienia bram – skuteczna ochrona przed wiatrem i niepogodą.

Uszczelnienia bram Hörmann chronią przeładowywane towary przed wpływem warunków atmosferycznych, pozwalają oszczędzić koszty energii, zapobiegają przeciągom, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia zachorowań wśród pracowników obsługi. Uszczelnienia w połączeniu z rampami przeładunkowymi nie wymagają montażu dodatkowego zadaszenia ani innych elementów ramp.

Zobacz więcej
1 (20)