Całkowita ochrona zakładu – Uszczelnienia bram zatrzymują wszystko na zewnątrz.

Uszczelnienia bram firmy Hörmann chronią przeładowywane towary przed wpływem warunków atmosferycznych, pozwalają oszczędzić koszty energii i zapobiegają przeciągom. Dzięki temu znacznie mniejsza część pracowników i innych osób przebywających na terenie zakładu jest narażona na jakiekolwiek zachorowania. Dodatkowym atutem jest fakt, że uszczelnienia w połączeniu z rampami przeładunkowymi nie wymagają montażu dodatkowego zadaszenia ani innych elementów.

Klapowe uszczelnienia – Pewna skuteczność w każdych warunkach

Klapowe uszczelnienia bram produkcji firmy Hörmann dopasowują się do samochodów ciężarowych różnych wielkości. Uniwersalne zastosowanie spełnia oczekiwania większości firm przemysłowych. Uszczelnienia są dostępne jako modele rampowe lub przejazdowe w wielu wariantach wykonania, dzięki czemu sprawdzają się w większości sytuacji przeładunkowych.

Wysokiej jakości fartuchy czołowe i boczne są montowane na uginającej się ramie z ocynkowanej stali. Pozwalają one na uzyskanie stabilnej, a zarazem elastycznej i wytrzymałej konstrukcji. Uzupełnieniem szerokiej oferty są pneumatyczne i dociskowe uszczelnienia bram specjalnego zastosowania. Jesteśmy dla Twojej firmy. Chętnie pomożemy dobrać Ci optymalne rozwiązanie już podczas pierwszej rozmowy.

Tania, szybka i skuteczna wymiana na wyciągnięcie ręki

Fartuchy i elementy ramy produkowane jako skręcane pojedyncze elementy są bardzo łatwe w montażu nawet dla osoby, która wcześniej nie miała kontaktu z wspomnianym systemem. Wymiana uszkodzonych części jest bezproblemowa i niedroga, a to sprawia. Nawet w sytuacji, gdy z przyczyn zewnętrznych w firmie uszczelnienie przestanie spełniać swoją funkcję, nie ma szans na jakikolwiek przestój!