Bramy uchylne

Najczęściej kupowane bramy garażowe w Europie.

Najdrobniejsze szczegóły często przesądzają o satysfakcji. Firma Hörmann w czasie ponad 75 lat zdobyła doświadczenie pozwalające na uczynienie produktów maksymalnie dopracowanymi. Wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy firmy nieustannie pracuje nad stałym udoskonalaniem elementów zarówno pod względem estetyki, trwałości, funkcjonalności, jak bezpieczeństwa. Wiedza i skutki jej wykorzystania są teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Decydując się na bramy uchylne firmy Hörmann otrzymujesz pewność i zadowolenie.

Zobacz więcej

Bramy segmentowe

Jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo.

Bramy segmentowe to jeszcze wygodniejszy wjazd do garażu i parkowanie samochodu. Wybierając tego rodzaju bramy otrzymujesz jeszcze więcej wolnego miejsca przed garażem i w środku. Nawet samo obserwowanie płynności i stabilności, z jaką otwiera się brama przy przejeździe sprawia niebywałą przyjemność. Otrzymany długoletni i nieprzerwany komfort to idealny zwrot inwestycji, o czym przekonał się już niejeden klient.

Zobacz więcej

Bramy rolowane

Więcej wolnego miejsca gwarancją satysfakcji.

Brama garażowa RollMatic firmy Hörmann pozwala wygospodarować jeszcze więcej miejsca przed garażem i w środku. To szczególnie przydatna funkcjonalność dla osób, które cenią sobie gromadzenie różnego rodzaju przedmiotów. Samochód bez problemu zaparkujemy przed samą bramą, a wolne miejsce pod stropem w garażu będzie gotowe do wykorzystania! Aluminium, z którego wykonane są bramy RollMatic i nowoczesny napęd firmy Hörmann sprawiają, że produkt nie poddaje się nawet korozji, a otwieranie go jest płynne i szybkie.

Zobacz więcej