Najczęściej kupowane bramy garażowe w Europie.

Najdrobniejsze szczegóły często przesądzają o satysfakcji. Firma Hörmann w czasie ponad 75 lat zdobyła doświadczenie pozwalające na uczynienie produktów maksymalnie dopracowanymi. Wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy firmy nieustannie pracuje nad stałym udoskonalaniem elementów zarówno pod względem estetyki, trwałości, funkcjonalności, jak bezpieczeństwa. Wiedza i skutki jej wykorzystania są teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Decydując się na bramy uchylne firmy Hörmann otrzymujesz pewność i zadowolenie.

Garażowe bramy uchylne oferowane są w różnych wielkościach. Decydując się na produkt otrzymujesz możliwość wyboru wielkości znormalizowanej i specjalnej. Drzwi boczne także dopasowane byłyby według tego samego wzoru. Dostępne jest nawet wersja wyjątkowo komfortowa z napędem sterowanym przy pomocy pilota falami radiowymi.

Brama uchylna idealnie dopasowana do wystroju

Brama garażowa to produkt, który dzięki możliwości wyboru dowolnej kolorystyki i dodatkowych elementów oddaje niepowtarzalny charakter domu. Bez problemu na własną rękę dobierzemy fryzy, przetłoczenia w jodełkę, uchwyty o specyficznym kształcie i wiele innych.

Estetyczne wzornictwo kasetonowe eksponujące styl domu.

Więcej profili to lepszy efekt, a starannie zaprojektowane wzory kasetonowe czynią wygląd jeszcze bardziej wyjątkowym. Firma Hörmann oferuje obecnie pięć wzorów kasetonowych. Ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy też bramy z nowym rodzajem powierzchni Decograin – Golden Oak i Rosewood. Istnieje możliwość dostarczenia większości wzorów kasetonowych z elementami przeszklenia, które zapewniają dostęp światła do garażu.

Do niemal wszystkich wzorów bram uchylnych dostarczamy pasujące drzwi boczne. Wymień starą bramę i drzwi na nowe!

Bramy z naturalnego litego drewna zbliżeniem z naturą.

Bramy ze wzornictwem Softline w standardzie szczycą się ekskluzywnym olistwowaniem z drewna na płycie bramy i ościeżnicy. Na życzenie ościeżnica jest dostępna także bez drewnianej okładziny. Powierzchnia półmatowa natomiast malowana jest trzykrotnie, dzięki czemu wykazuje się niezwykłym poziomem odporności na działanie światła i warunków atmosferycznych. Bramy drewniane ze świerku skandynawskiego i kanadyjskiego to wysoki standard i pewność zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów. W firmie Hörmann klient otrzymuje do wyboru dwanaście wzorów bram: frezowanych w pionie lub poziomie, we wzór jodełki lub rombu.

„Wizytówkę domu” stanowiło dotychczas wyłącznie wejście do niego. Teraz również Twój garaż może przyciągać wzrok wysokim poziomem aranżacji. Oferujemy wzory, które zachwycają estetyką wykonania i bogactwem możliwości.

Ekskluzywna linia bram “design” dla najbardziej wymagających.

Jakościowa i nienaganna linia wzorów została zaprojektowana z myślą o najwyższych wymaganiach naszych klientów. Bogactwo elementów aranżacji umożliwia realizację indywidualnej wizji w kreatywny sposób. Bramy uchylne w białym kolorze w połączeniu z ekskluzywnymi elementami ze szkła i metalu przyciągają wzrok. Uzyskany niepowtarzalny charakter domu codziennie dodaje sił i pozytywnych emocji właścicielom.

Możesz wkomponować swoją bramę w całkiem niewidoczny sposób. Ekskluzywna, zlicowana obudowa z paneli umożliwia pełną integrację bramy z wykończeniem fasady.

Więcej światła dzięki starannie zaprojektowanym przeszkleniom.

Wbrew pozorom przeszklenia to nie tylko element dekoracji. Wpadające do wnętrza naturalne światło pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, zwiększa jasność i poprawia klimat wnętrza. Przeszklenia to idealne rozwiązanie zarówno w garażach, w których prowadzony jest warsztat, jak takich, gdzie przechowujemy dużą ilość małych, domowych przedmiotów.

Niezawodna ochrona i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Bramy uchylne Hörmann są skutecznie zabezpieczone przed opadnięciem i chronią dłonie przed ryzykiem przytrzaśnięcia. Żadna inna brama uchylna nie jest tak bezpieczna. Dodatkowo systemy ryglowania bramy zapewniają ochronę przed włamaniem niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bramę automatyczną czy obsługiwaną ręcznie. Zaawansowany system ochrony BiSecur uniemożliwia jakimkolwiek obcym falom radiowym uruchomienie lub otwarcie bramy czyniąc właścicieli niebywale bezpiecznymi w swoich czterech kątach.

Galeria naszych produktów