Bram garażowych

Specjalistyczne napędy do bram garażowych – mechaniczne zabezpieczenie przed każdym podważeniem zapewni przeciwwłamaniowe ryglowanie bramy.

Wysiadanie z samochodu, aby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do największych przyjemności. Dzięki napędom takich firm jak Hörmann, NICE, CAME, Beninca, FAAC i DTM  przez cały czas masz “wolny przejazd” i bezproblemową obsługę. Przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową. Wysiadanie z samochodu stanie się zupełnie zbędne, a Ty wjedziesz do środka całkowicie suchy nawet w czasie największych ulew. Firma Hörmann, której produkty oferujemy stosuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku – napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Zobacz więcej
7074-P-1

Bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych – kompatybilne rozwiązania wiodącego w Europie producenta napędów.

Zdalnie sterowany napęd czyni korzystanie z bramy wjazdowej jeszcze bardziej komfortowym. Warto jednak zwrócić uwagę na sposób działania całego systemu i dopasowanie produktu na długie lata. Chętnie pomożemy Ci dobrać dokładnie taki napęd, który odpowie na sygnalizowane przez Ciebie zapotrzebowanie. Tak, abyś mógł polegać na nim każdego dnia. Sprawdzi się tak samo dobrze przy bramach wjazdowych, jak skrzydłowych i przesuwnych.

Zobacz więcej
STAoo10W