Komfort i bezpieczeństwo fundamentem wymarzonego domu.

Wysiadanie z samochodu, aby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do największych przyjemności. Dzięki napędom firm takich jak Hörmann, NICE, CAME, Beninca, FAAC i DTM otrzymujesz dopasowany komplet i pewność jego wykorzystania przez wiele lat. Przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową nawet nie wysiadając z samochodu. Wjeżdżając do środka nie zmokniesz nawet podczas największych ulew. Firma Hörmann natomiast oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku – napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Sprawne, bezproblemowe otwieranie bramy i nasza pomoc doradcza

Każdy chciałby otworzyć bramę za pomocą pilota w kilka chwil. Oferowane przez nas produkty Hörmann pozwalają na nawet do 50% większą prędkość otwierania napędu SupraMatic w bramach segmentowych.

Oferujemy klientom kompleksową pomoc od momentu, gdy zdecydują się na rozwiązanie w postaci bramy lub napędu aż po moment zakupu. Posiadamy profesjonalne napędy do bram czołowych producentów i ogromne doświadczenie, co sprawia, że nasze doractwo prowadzi do doskonałego zakupu i długotrwałej satysfakcji.

System szyty na miarę – Specjalnie dla Ciebie

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika. Dzięki temu oszczędzisz sobie konieczności dostosowywania systemów napędów różnych producentów.

Spokój i bezpieczeństwo ponad wszystko

Włamywacz nie ma prawie żadnych szans, gdy trafi na bramę garażową firmy Hörmann wyposażoną w napęd – gdy brama jest zamknięta, zabezpieczenie przed podważeniem automatycznie zatrzaskuje się w zderzaku szyny prowadzącej. Brama wtedy zostaje natychmiast zaryglowana, co skutecznie uniemożliwia jej podważenie. Samo ryglowanie działa w sposób czysto mechaniczny i w przeciwieństwie do napędów innych producentów – spełnia swoją funkcję nawet w sytuacji, w której brakuje prądu.

Niezawodność – automatyczny układ rozłączający

Niezawodny mechanizm rozłączający natychmiast zatrzymuje bramę w przypadku natrafienia na przeszkodę. Jeżeli chciałbyś maksymalnego zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy także instalację bezdotykowej fotokomórki. W napędzie SupraMatic P firmy Hörmann stanowi ona w tym momencie standardowe wyposażenie.

Każdy jest w stanie obsłużyć napęd – Ponadprzeciętny komfort gwarantowany

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości. Pasują one do wszystkich napotykanych sytuacji montażowych. Pomożemy Ci z doborem każdej części zaczynając od mikronadajników, poprzez sterowniki kodowe i czytniki odcisków, po rozwiązania specjalne (na przykład akumulatory awaryjne).

Opatentowany mechanizm pasa zębatego – Twój spokój

Wspomniany, niesamowicie wytrzymały pas zębaty wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Koniec z oliwieniem lub smarowaniem. Nic nie kapie na dach Twojego samochodu. To dla wielu klientów decydująca w wyborze zaleta w porównaniu do wszelkich napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Silny mechanizm sprężynowy automatycznie napina pas zębaty i zapewnia w ten sposób zawsze miarowy, spokojny bieg bramy.

Galeria naszych produktów