MAC – Potwierdzona jakość

Bez kompromisów!

Kiedy w 1991 roku rozpoczynaliśmy sprzedaż i montaż systemów bramowych oferowane przez nas rozwiązania były nowością na rynku. Cały czas mieliśmy jednak świadomość, że tylko nieustanne ulepszanie produktów i obsługi klientów umożliwi nam utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej.

Postanowiliśmy związać się z Hörmannem, dostawcą systemowych rozwiązań dla bram garażowych, przemysłowych i drzwi przeciwpożarowych. Wspomniana firma dostarcza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Posiada liczne rozwiązania z zakresu automatyki do bram, które chętnie włączyliśmy do swojej oferty.

Szeroka lista klientów zadowolonych z naszych dotychczasowych realizacji na terenie całego kraju pokazuje, że wybór był słuszny. Postawiliśmy na produkty wysokiej jakości, a wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewnia fachowe doradztwo przy wyborze najbardziej korzystnych rozwiązań.

Jeśli zechcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wątpliwości.

Oferta dla domu
Oferta dla przemysłu