Ponadprzeciętny komfort i najwyższe bezpieczeństwo

Korzystanie z bramy wjazdowej stanie się naprawdę komfortowe, gdy wyposaży się ją w zdalnie sterowany napęd. Pomożemy dobrać dokładnie taki, jakiego potrzebujesz, gdy tylko przekażesz nam niezbędne informacje. Oczywiście nie może to być byle jaki napęd, lecz produkt wysokiej jakości, na którym możesz polegać każdego dnia. Do nowych bram wjazdowych lub jako wyposażenie uzupełniające do istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych.

Dopasowany system

Firmy oferują dokładnie dopasowane systemy, które składają się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów. Posiadamy w naszej ofercie produkty firm Hormann, NICE, CAME, Beninca, FAAC i DTM.

Bezpieczeństwo dla Twojej rodziny

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania. Napęd zatrzymuje bramę natychmiast po napotkaniu przeszkody. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają fotokomórki, rozpoznające bezdotykowo obecność osób i przedmiotów. Można je zamontować w prosty i elegancki sposób w nowych kolumnach, umieścić przy wjeździe na posesję i w ten sposób zabezpieczyć obszar pracy Twojej bramy skrzydłowej lub przesuwnej.

Cicha i bezproblemowa praca

Napędy i inne produkty do bram wjazdowych takich firm jak Hörmann, NICE, CAME, Beninca, FAAC i DTM zapewniają cichą i bezpieczną pracę bramy. Brama otwiera się płynnie, a przed zamknięciem jest łagodnie wyhamowywana. Takie rozwiązanie oszczędza mechanizm bramy i napędu i co więcej – nikomu nie przeszkadza.

Długotrwałe działanie

Napędy do bram wjazdowych takich firm jak Hörmann, NICE, CAME, Beninca, FAAC i DTM muszą sprostać znacznym obciążeniom mechanicznym, a zatem ich wykonanie musi być odpowiednio solidne. Niezbędna jest także wysoka jakość. Materiały, z których wykonano wypędy charakteryzują się odpornością na działanie warunków atmosferycznych i długą żywotnością. Dzięki temu napęd wymaga minimalnej konserwacji i pracuje bezawaryjnie przez długi czas. Szczególnie przy zamieszkiwaniu zimnych regionów polecamy napęd RotaMatic z wbudowanym ogrzewaniem.

Indywidualny komfort obsługi

Oferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, poprzez sterowniki kodowe i czytniki odcisków, po rozwiązania specjalne (na przykład akumulatory awaryjne).

Bezpieczeństwo atestowane przez TÜV zgodnie z normą PN EN 13241-1

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są bezpieczne w każdej fazie otwierania i zamykania. Siły generowane przez napędy są badane i certyfikowane przez TÜV dla bram różnej wielkości w różnych sytuacjach montażowych. Dzięki temu od razu możesz czuć się bezpiecznie, gdyż nie ma konieczności pomiaru sił na miejscu montażu. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z autoryzowanym przedstawicielem firmy Hörmann.

 

Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego producenta. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a zajmiemy się resztą.

Galeria naszych produktów