Cisza i niezawodność w Twoim domu.

Każde uruchomienie i zatrzymanie bramy typu RollMatic odbywa się łagodnie i cicho, dzięki czemu zarówno my wjeżdzając do garażu, jak i osoby będące w domu czujemy się komfortowo. Niezawodny układ automatycznego odłączania oraz wyrównanie sprężynowe pozwalają zrezygnować z zastosowania zabezpieczenia krawędzi zamykającej. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane fabrycznie w obudowie sterowania.

RollMatic to dużo miejsca pod sufitem i nie tylko.

Brama garażowa RollMatic firmy Hörmann czyni wygospodarowanie miejsca pod sufitem, w garażu, a nawet przed nim jeszcze prostszym. Brama otwiera się do góry, dzięki czemu można bez obaw parkować samochód przed samym garażem. Profile bramy RollMatic wykonano z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wyposażono standardowo w nowoczesny i cichy napęd firmy Hörmann.

Indywidualny kolor to nie problem.

Hormann dostarcza bramy rolowane RollMatic w wielu wyszukanych kolorach, co znacznie zwiększa szanse dokładnego dopasowania ich do fasady budynku. Wygląd bramy to aspekt, o którym zdecydujesz wedle własnego uznania. Kolor może mieć odcień klasycznej bieli, jeden z kolorów preferowanych. Możesz wybrać nawet estetyczną okleinę DecoGrain®.

Brama rolowana RollMatic firmy Hörmann w wersji standardowej jest dostępna w kolorze białym, dodatkowo oferujemy bez dopłaty osiem kolorów preferowanych do wyboru.

Brama rolowana idealna do ciasnego garażu.

Garażowa brama rolowana RollMatic wybierana jest szczególnie często do ciasnych garaży w celu oszczędzenia większej ilości miejsca. Wolny obszar pod sufitem otrzymany w ten sposób z powodzeniem wykorzystamy między innymi do montażu lamp. Kupując produkt mamy pewność, że wytrzyma długie lata, gdyż nawet podstawowa wersja została wyposażona w napęd firmy Hörmann.

Mechanizm, którego nie da się zignorować.

Sprawdzony mechanizm sprężyn naciągowych wspomaga napęd podczas otwierania i zamykania bramy. Rozwiązanie chroni mechanizm samego napędu i zapewnia mu trwałość. Nawet w przypadku awarii bramę można bez problemu otworzyć ręcznie bez pomocy korby ręcznej. Podwójnie prowadzenie liny stanowi dodatkowe zabezpieczenie bramy przed opadnięciem.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne ryglowanie przeciwwłamaniowe zapewnia specjalny układ profili na wale nawijającym. Tego rodzaju mechanizm praktycznie uniemożliwia podważenie kurtyny bramy. Dzięki temu w każdej codziennej sytuacji możemy czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Komfort obsługi

Sama obsługa bramy rolowanej jest niezwykle prosta i intuicyjna. Najczęściej do wykorzystania pełnych możliwości produktu wystarczy krótki wstęp, którego może udzielić nasz wykwalifikowany konsultant.

Oferta firmy Hörmann została zaprojektowana w taki sposób, aby odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta i jego wizji domu. Oferta obejmuje między innymi nadajniki w formacie mini i urządzenia przeznaczone do połączenia z elektronicznym sterowaniem domowej instalacji. Produkty są kompatybilne, co sprawia, że dobór kompleksowego rozwiązania z naszą pomocą nie stanowi problemu.

W firmie Hörmann wszystko jest kompatybilne. Jeden pilot służy do sterowania nie tylko bramą garażową, lecz także napędem bramy wjazdowej Hörmann.

Jakość marki Hormann potwierdzona certyfikatem.

Bramy i napędy firmy Hormann są w stu procentach do siebie dopasowane. Zadbano o to, aby regularnie były poddawane badaniom i certyfikowane przez uznane, niezależne instytucje. Spełniają one wszelkie wymagania europejskiej normy 13241-1. Ich produkcja odbywa się z systemem zarządzania jakością DIN ISO 9001.

Galeria naszych produktów