Uniwersalne i minimalistyczne zwiększenie komfortu życia.

Bramy segmentowe odnajdują się zarówno w ogromnych domach, jak minimalistycznych domkach wakacyjnych. Patrząc na produkt po raz pierwszy można zauważyć dużą ilość ciekawych funkcjonalności i jeszcze więcej zaoszczędzonego dzięki zaawansowanym systemom miejsca w garażu. Szczegóły niewidoczne na pierwszy rzut oka umożliwiają wygodne otwarcie i wjazd do garażu, co gwarantuje komfort, który cieszy przez długie lata.

Zalety warte szczególnej uwagi:

• Różnorodność wariantów montażu – Bez względu na kształt otworu garażu dopasujemy bramę segmentową Hörmann. Nie musimy więcej się martwić o to, czy nadproże posiada formę prostokątną, czy skośną.
• Jeszcze szersza przestrzeń na przejazd – Przeciwnie do starszych bram uchylnych, bramy segmentowe zapewniają przestrzeń do przejazdu szerszą o całe 14 cm. Dzięki temu sprawnie wjedziemy do garażu samochodem zarówno terenowym, jak sportowym zachowując możliwość manewrowania.
• Wyjątkowa szczelność na obwodzie – Trwale, elastyczne i odporne na działanie zróżnicowanych warunków pogodowych uszczelki są umieszczone z wszystkich czterech stron bramy segmentowej Hörmann. Nie przepuszczają one deszczu ani wiatru do środka garażu.
• Dodatkowe uszczelki międzysegmentowe – Bbramy ocieplane wyposażono w dodatkowe uszczelki międzysegmentowe najwyższej jakości.
• Uszczelka progowa – Uszczelka progowa w kształcie dużego profilu wężowego wyrównuje także mniejsze nierówności podłoża.

ThermoFrame zwiększeniem izolacyjności cieplnej bram segmentowych.

Dobrze ocieplona brama garażowa to podstawa, gdy garaż jest bezpośrednio połączony z naszym domem. Dostarczana ościeżnica ThermoFrame to pewność skorzystania z wszystkich właściwości izolacyjnych ocieplanych bram segmentowych do garażu firmy Hörmann. Dodatkowo pomaga zoptymalizować koszty zużycia energii uszczuplając konieczne wydatki.

Profil z tworzywa sztucznego, który montuje się razem z ościeżnicą bramy, zapewnia efektywne termiczne oddzielenie ościeżnicy od ściany budynku i zwiększa izolacyjność cieplną nawet o 15% (dotyczy garażowej bramy segmentowej LPU o powierzchni 10 m²).

Dodatkowe uszczelki wargowe umieszczone z obu stron bramy i w jej górnym obszarze. Dzięki nim zapobiegniemy wydostaniu się ciepła poza garaż.

Wybrane zalety:
• Termiczne oddzielenie ościeżnicy od ściany budynku,
• Uzyskanie większej szczelności,
• Łatwy montaż razem z ościeżnicą bramy.

Opcjonalna ościeżnica ThermoFrame jest oferowana do wszystkich garażowych bram segmentowych Hörmann.

Automatyczne bramy segmentowe Hörmann są badane i certyfikowane przez TÜV według wytycznych TTZ w zakresie “Odporności bram garażowych na włamanie”. Wyjątek stanowią bramy z drzwiami przejściowymi i bramy z przeszkleniem.

Zmodernizuj bramę wjazdową z firmą MAC!

Znormowanie wymiarów to rozwiązanie umożliwiające dobór bramy dokładnie pod preferencje klienta. Nowoczesne bramy garażowe to widoczny na pierwszy rzut oka komfort, bezpieczeństwo i wysoka estetyka wykończenia. Mimo uroku starszych modeli w życiu każdego gospodarza nadchodzi czas wymiany bramy garażowej w celu zwiększenia standardu i wzmocnienia zabezpieczeń. Najlepsze rozwiązania w zakresie wymiany bram oferuje nasza firma MAC Sp. z o.o., która wykona usługę dopasowaną do potrzeb w atrakcyjnej rynkowo cenie.

Spójność w wykonaniu.

Bramy to nie jedyny produkt, który dostarczamy. Zaopatrzymy Cię również w dopasowane drzwi boczne lub wysokiej jakości drzwi aluminiowe zewnętrzne idealnie współgrające z bramą.

Galeria naszych produktów