Rampy przeładunkowe – Bezproblemowy załadunek i wyładunek

Rampy przeładunkowe Hörmann to idealnie zaprojektowane rozwiązania służące do niwelowania różnic wysokości między platformą ładunkową samochodu ciężarowego a rampą. Możliwość doboru wszystkich produktów u jednego dostawcy uniemożliwia jakiekolwiek niepowodzenie czyniąc naszych klientów pewnymi przyszłych rezultatów. Wytrzymała stalowa konstrukcja rampy posiada platformę odporną na odkształcenia poprzeczne, która umożliwia wyrównanie wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym.

Układ hydrauliczny na każdą okoliczność

Niezawodny układ hydrauliczny wyposażony jest w 2 siłowniki hydrauliczne i jeden siłownik klapy. Spełnia on w rampach przeładunkowych swoje zadania w każdej sytuacji, a w dodatku jest łatwy w obsłudze. Najważniejszym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jednak jest bezpieczeństwo. Rampy przeładunkowe są wyposażone w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych. Zawory te natychmiast blokują rampę, gdy zachodzi taka potrzeba. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy samochód ciężarowy za wcześnie odjedzie od obciążonej platformy.

Oferujemy elementy firma Hörmann, która oferuje odpowiednie rozwiązania w każdej sytuacji przeładunkowej. Dzięki temu wykonamy szybki załadunek i wyładunek towarów. Chętnie pomożemy Ci znaleźć dokładnie taki produkt i system, który spełni oczekiwania w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.