Efektywność oszczędnością czasu i środków w przemyśle.

Nasza oferta została skonstruowana tak, aby całkowicie odpowiedzieć na sygnalizowane przez przedsiębiorstwa przemysłowe oczekiwania. Dzięki najwyższej klasy komponentom do stacji przeładunkowych firmy Hörmann jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć klientów. Kompleksowość oferty i możliwość zakupu w jednym miejscu wszystkich elementów przy pomocy profesjonalnego doradcy sprawia, że długoterminowo firma oszczędza czas i środki finansowe. Sprawny załadunek i rozładunek to filar sukcesu w przemyśle.

Twoja bezkonkurencyjna jednostka przeładunkowa.

Samonośne stanowiska przeładunkowe, czyli domki przeładunkowe to kompletne jednostki wyposażone w rampę przeładunkową i uszczelnienie bramy. Doki w połączeniu z ocieplanymi bramami przemysłowymi Hörmann poleca się szczególnie do przeładunku towarów wrażliwych na temperaturę. Zapytaj nas o szczegóły, a po dokładniejszym rozpoznaniu sytuacji zaoferujemy rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści w długiej perspektywie.

Ważna uwaga dla inwestorów:
Doki przeładunkowe są usytuowane przed halą. To oznacza możliwość pełnego wykorzystania hali aż po jej ścianę zewnętrzną. Doki przeładunkowe nie są elementem konstrukcyjnym budynku, lecz stanowią jego wyposażenie techniczne.

Doki przeładunkowe Hörmann to perfekcyjne rozwiązanie w sytuacji, gdy konstrukcja hali uniemożliwia montaż rampy wewnętrznej lub nie ma możliwości podjechania samochodem pod samą rampę. Samochody ciężarowe mogą podjeżdżać zarówno pod kątem 90°, jak i bokiem pod kątem ostrym. Wystarczy dobrać odpowiednie produkty z szerokiej oferty, którą chętnie przedstawimy. Doki dostarczamy nawet w wersji przepustowej, bez pomostu przeładunkowego.