Bramy rolowane – Ochrona i ponadprzeciętnie sprawne otwieranie

Stosowanie sprawdzonej techniki bram rolowanych firmy Hörmann pozwala nam zapewnić ponadprzeciętną ochronę i możliwości. Dostarczamy kraty ze stali ocynkowanej, aluminium wzmocnionego i ze stali szlachetnej. Przeznaczone do garaży podziemnych, garaży piętrowych, wjazdów na podwórza i pasaży handlowych. Wyjątkowe bramy rolowane Decotherm S6 z napędem FU i sterowaniem to pewność otwierania z prędkością nawet 1,1 m/s – niemal tak szybko, jak bramy szybkobieżne.

Idealne do dużych otworów – Ułatwienia dla przemysłu

Do szczególnie szerokich i wysokich otworow w halach dostarczamy bramy rolowane o szerokości do 11,75 m i wysokości do 9 m. Połączenie maks. 3 bram rolowanych umożliwia zamykanie otworów w halach o szerokości do 30 m. Najwyższej klasy produkty i rozwiązania, które dopiero przyjmuje do swoich standardów reszta branży już dawno są w ofercie Hermann standardem. Idealnymi przykładami są rozwierny (obrotowy) element boczny także z drzwiami przejściowymi, element stały, ukośny profil przypodłogowy, drzwi boczne i wiele podobnych elementów.

Bramy i kraty rolowane to znaczna oszczędność miejsca

Bramy i kraty rolowane niemal nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój za nadprożem. Takie rozwiązanie zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali z boków bramy i pod stropem. Wtedy efektywnie można wykorzystać suwnice, a wózki widłowe wysokiego składowania mogą manewrować bez przeszkód. Również dla wysokich podnośników nie istnieje ryzyko kolizji.

Niezawodne i ekonomiczne dzięki trwałej konstrukcji

Bramy i kraty rolowane Hörmann są szczególnie trwałe i niezawodne dzięki swojej prostej konstrukcji składającej się z niewielu elementów. Dobre właściwości ekonomiczne zapewnia też kurtyna Decotherm S wykonana ze stali typu “full hard”, która otrzymała nagrodę za innowacyjne wyroby ze stali. Jako dostawca wiodącego producenta bram, drzwi, ościeżnic i napędów w Europie jesteśmy zobowiązani do zachowania najwyższej jakości naszych produktów i usług serwisowych. W ten sposób ustanawiamy standardy obowiązujące na rynkach międzynarodowych.

Starannie zaprojektowany system – Z myślą o każdej firmie

Bramy, napędy i sterowania firmy Hörmann to również starannie dopracowany system, który gwarantuje wysoką ekonomiczność, niezawodność i bezpieczeństwo działania. Długoterminowo wspomniane rozwiązanie jest korzystne także dla portfela. Pozwól nam doradzić Ci dokładnie takie produkty, które odpowiedzą na realne, zakomunikowane przez Ciebie potrzeby.

Własny rozwój produktu

Oferujemy produkty firmy Hörmann nie bez powodu. Wiemy, że to w jej siedzibie nieustannie powstają własne innowacje. Wykwalifikowana grupa ekspertów ds. rozwoju produktu odpowiada nie tylko za opracowanie nowych konstrukcji, lecz także za stworzenie rozwiązań pozwalających optymalizować istniejące produkty. W ten sposób powstają wysokiej jakości wyroby, cieszące się uznaniem na rynkach całego świata. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać dokładnie taki rodzaj bram rolowanych, jaki spełni Twoje oczekiwania!

Galeria naszych produktów