Bramy do garaży zbiorczych – Pewność jakości wykonania

Bramy, które pracują cicho, płynnie i nie wymagają konserwacji. Najbardziej charakterystyczne cechy bram do garaży zbiorczych to optymalna ekonomia, niezawodne bezpieczeństwo działania i ekstremalnie cicha praca. Nie wydają dużej ilości dźwięków, a korzystanie z ich możliwości sprawia przyjemność nawet przy dużej częstotliwości użytkowania. Konstrukcja bramy do garaży zbiorczych niezwykle rzadko wymaga konserwacji, dzięki czemu możemy cieszyć się jej niezawodnością przez długie lata.

Ilość miejsc parkingowych:
– z napędem SupraMatic H: na maks. 50 miejsc parkingowych,
– z napędem SupraMatic T: na maks. 100 miejsc parkingowych,
– a z napędem ITO 400 FU: na ponad 50 miejsc parkingowych.

Najważniejsze korzyści bram do garaży zbiorczych:

Klienci bardzo często wybierają bramy do garaży zbiorczych z naszej oferty. Skompletowaliśmy ją w taki sposób, aby odpowiadać na zapotrzebowanie zgłaszane nam od firm przemysłowych przez wszystkie lata działalności.

  • Spokojna, bardzo cicha praca bramy,
  • Gwarantowana długotrwała i oszczędna eksploatacja, bezpieczeństwo obsługi, a także niskie koszty utrzymania,
  • Konstrukcja przeznaczona na min. 250 000 cykli bramy,
  • Zajmuje mało miejsca pod nadprożem, co czyni ją idealnym produktem do ciasnych garaży,
  • Płyta bramy ocynkowana, malowana proszkowo w kolorze RAL 9006, a w ofercie ponad 200 kolorów z palety RAL dostępnych na zapytanie,
  • Dostępne także z drzwiami przejściowymi i bocznymi,
  • Taki sam wygląd bramy uchylnej ET 500 i bramy przesuwnej ST 500.

 

Wystarczy, że przedstawisz nam swoją sytuację, opiszesz teren lub zapotrzebowanie, a my zajmiemy się całą resztą. Doradzimy odpowiednie rozwiązania, przyjedziemy na miejsce ostatecznie zmierzyć i zbadać potrzeby, a dopiero przy samym finale zaproponujemy bramy, o których będziemy mieli pewność, że spełnią oczekiwania.