Bramy szybkobieżne – Ekonomiczny i wygodny przepływ materiałów.

Oferujemy bramy szybkobieżne Hörmann, które stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną. Wbrew pozorom bez żadnych przeciwwskazań zastosujemy je także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi. Wydajne, szybkie i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych sprawdzą się w każdej gałęzi przemysłu.

Standardowe sterowanie FU – Usprawnienie przemysłu

Wszystkie bramy szybkobieżne Hörmann są dostarczane w wersji standardowej ze sterowaniem FU (z przetwornicą częstotliwości). Wspomniany typ sterowania wielokrotnie wydłuża potencjalną żywotność mechanicznych części bramy. Ponadto szybkość otwierania i zamykania bramy zmniejsza straty energii i zapobiega powstawania przeciągów w miejscu pracy. Dzięki temu mamy szanse na sprawny przepływ materiałów i jeszcze efektywniejsze działanie firmy.

Bramy SoftEdge z zabezpieczeniem przeciwkolizyjnym – zwiększone bezpieczeństwo i niemal żadnych napraw.

Wyjątkowo elastyczny profil podłogowy całkowicie zapobiega skaleczeniom u osób, które uczestniczyły w zderzeniu pojazdu z bramą. To zapewnia bezpieczeństwo nawet w sytuacji nieprzewidzianych wypadków spowodowanych chwilą nieuwagi.

Brak przerw w pracy spowodowanych kolizją.

Innowacyjne rozwiązanie z zastosowaniem profilu SoftEdge pozwala uniknąć przerw w pracy spowodowanych uszkodzeniem bramy. Kosztowne naprawy, które pojawiają się po uszkodzeniu sztywnych konstrukcji nie występują w tego typu bramach. SoftEdge usprawnia pracę zakładu i gwarantuje niezakłócony przebieg produkcji.

Elastyczny w kierunku pionowym – elastyczny profil SoftEdge jest bardzo giętki w płaszczyźnie pionowej, co niemal wyklucza wypadki wśród ludzi i szkody materialne.
Stabilny w kierunku poziomym – profil wielokomorowy usztywniony przegródkami zapewnia dobrą stabilność profilu w kierunku poziomym.
Wszelkie ryzyko uszkodzeń wykluczone.

Zasilacz bezprzerwowy – Rozwiązanie nagłych awarii

Zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia bramy podczas pracy w zakładzie. Chwila nieuwagi może powodować zderzenie samochodu w płaską powierzchnie lub inną niebezpieczną sytuację, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć wcześniej. W przypadku awarii zasilania zasilacz bezprzerwowy (UPS) “buforuje” dostateczną ilość energii potrzebnej do otwarcia bramy i umożliwienia przejścia. Urządzenie UPS jest wbudowane w skrzynce rozdzielczej.

Produkty dopracowane tak, aby żadna sytuacja nie prowokowała niepokoju. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa, aby wybrać bramy dopasowane do Twojej firmy.

Galeria naszych produktów