Drzwi stalowe – Jednolite wzornictwo filarem harmonii w zakładzie

Praca w przemyśle w znacznej większości przypadków wymaga wyjątkowego skupienia i braku zbędnych rozproszeń dookoła. Drzwi stalowe Hörmann zapewniają harmonię dzięki ujednoliconemu wzornictwu i gładkiej powierzchni produktu. Oferta dopracowywana i udoskonalana przez długie lata obecnie umożliwia dostęp do zabezpieczeń przeciwpożarowych najwyższej klasy od całkowicie przeszklonych elementów dymoszczelnych oraz EI30 i EI60 w konstrukcji ramowej z profili wykonanych z aluminium, poprzez stalowe drzwi przeciwpożarowe, po wytrzymałe drzwi ze stali.

Uzupełnieniem bogatej gamy wyrobów w różnych wariantach są rozwiązania indywidualne wymagające uzyskania jednostkowego dopuszczenia.

Testy w profesjonalnym centrum ochrony przeciwpożarowej z laboratorium ogniowym.

Wytrzymałość ogniowa i dymoszczelność nowych i ulepszonych produktów jest testowana w trakcie zakładowych prób ogniowych. Wszystkie testy wykonywane są w naszym centrum ochrony przeciwpożarowej. Wyniki profesjonalnych prób wykazały, że oferowane przez nas produkty zapewniają najwyższej klasy bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Dzięki zaangażowaniu i rzetelnemu podejściu stworzyliśmy w centrum optymalne warunki do przeprowadzenia oficjalnych badań przez akredytowane jednostki w celu uzyskania urzędowej aprobaty.

Różnorodność i indywidualne podejście dla przemysłu

Nasza oferta, w której znaleźć można najwyższej jakości produkty firmy Hörmann to pewność zadowolenia. Wszystko dzięki niezliczonej ilości rozwiązań, które są w stanie zaspokoić potrzeby każdego zakładu produkcyjnego lub innej firmy. Posiadamy drzwi funkcyjne, drzwi wielofunkcyjne ze stali i stali nierdzewnej, elementy w konstrukcji ramowej z pełnym przeszkleniem i możliwością instalacji drzwi przesuwnych, a nawet okna w ścianach wewnętrznych. Ich jednolite, identyczne wzornictwo pozwala zrealizować spójną koncepcję wnętrza.

Bezpieczne drzwi stalowe – Komfort dla każdej osoby w firmie

Nie bez powodu dbałość o bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych wartości reprezentowanych przez firmy przemysłowe. Odpowiednie zabezpieczenia wpływają na komfort każdej osoby w firmie. Jeżeli zadbamy o ich wysoką jakość, możemy spodziewać się bardziej efektywnych i szczęśliwszych pracowników. Produkty Hörmann charakteryzują się jednolitym wyglądem i posiadają funkcje, które umożliwiają stosowanie nawet przy trudnych warunkach. Oferujemy drzwi przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI30, EI60. Posiadamy także drzwi dymoszczelne, dźwiękoszczelne i przeciwwłamaniowe. Wyroby firmy Hörmann spełniają wymogi ochrony przeciwpożarowej.

Firma Hörmann uzyskała aprobaty między innymi: we Francji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Polsce, Słowenii i na Węgrzech, a także w Chinach, gdzie produkowane są drzwi przeciwpożarowe na rynek lokalny. Chętnie pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Wybierz pewnie!

Galeria naszych produktów