Drzwi przeciwpożarowe tarczą dla przemysłu

Wysokie standardy bezpieczeństwa i dbałość o pracowników to wartości, którymi kieruje się niezliczona ilość firm przemysłowych. Jeżeli Twoja jest jedną z nich, dostarczymy do niej najwyższej klasy drzwi przeciwpożarowe firmy Hörmann dopracowywane przez lata. Odpowiedzą one na stawiane oczekiwania zapewniając spokój w całym zespole na hali produkcyjnej lub w jakimkolwiek innym pomieszczeniu. Nasza oferta zawiera różne rodzaje zabezpieczeń przeciwpożarowych od całkowicie przeszklonych elementów dymoszczelnych oraz EI30 i EI60 w konstrukcji ramowej z profili wykonanych z aluminium, po stalowe drzwi przeciwpożarowe.

Uzupełnieniem szerokiej palety produktów w różnych wariantach są rozwiązania indywidualne wymagające uzyskania jednostkowego dopuszczenia.

Produkty sprawdzone i przetestowane w centrum ochrony przeciwpożarowej z laboratorium ogniowym

Wytrzymałość ogniowa i dymoszczelność nowych i ulepszonych produktów jest testowana w trakcie zakładowych prób ogniowych. Wszystkie testy wykonywane są w naszym centrum ochrony przeciwpożarowej. Wyniki wspomnianych prób niejednokrotnie pokazały, że produkty firmy Hörmann zapewniają najwyższej klasy bezpieczeństwo przeciwpożarowe w obiektach przemysłowych. Przeprowadzone badania dały nam możliwość stworzenia optymalnych warunków do przeprowadzenia oficjalnych badań przez akredytowane jednostki w celu uzyskania urzędowej aprobaty.

Bezpieczeństwo filarem przemysłu – Pewność międzynarodowych aprobat

Zapotrzebowanie w zależności od planowanej inwestycji może znacznie się różnić, lecz firma Hörmann wypracowała skuteczne rozwiązania na każdą okoliczność. Oferowane zabezpieczenia przeciwpożarowe charakteryzują się jednolitym wzornictwem i funkcjami, które dają pewność satysfakcji. Są to drzwi przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI30, EI60, drzwi dymoszczelne, dźwiękoszczelne i przeciwwłamaniowe. Produkty firmy Hörmann spełniają wymogi ochrony przeciwpożarowej i posiadają dopuszczenie nie tylko w Niemczech, lecz także w innych krajach. Wiele konstrukcji spełnia wymagania „british standard“, a tym samym jest dopuszczona znacznej części Państw Wspólnoty Narodów. Firma Hörmann uzyskała aprobaty między innymi we Francji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Polsce, Słowenii i na Węgrzech, a także w Chinach, gdzie produkowane drzwi przeciwpożarowe trafiają na rynek lokalny.

Galeria naszych produktów