Drzwi zewnętrzne do domu – Estetyczna wizytówka gospodarzy

Starannie dopasowane drzwi zewnętrzne do domu stają się wizytówką, z którą kontakt ma każda osoba, która wchodzi do naszego domu. Różnorodność oferowanych produktów sprawia, że każdy jest w stanie dopasować wzór, rozmiar, materiał i kolorystykę, o której zawsze marzył. Nawet, gdy dom został wykonany w najbardziej niekonwencjonalny sposób, możesz być pewny, że w naszej ofercie znajdziesz drzwi odpowiadające oczekiwaniom.

Drzwi powinny spełniać wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa i charakteryzować się wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej. Spełniamy wspomniane wymagania z pomocą takich firm jak Hörmann, CAL, KMT, Wikęd i Nexbau.

Drzwi zewnętrzne ThermoPro – stalowe drzwi do domów i wejść bocznych.

Moc i wytrzymałość to cechy, których od drzwi oczekuje wielu właścicieli. Zapewniają je między innymi stalowe drzwi Hörmann ThermoPro, które oferujemy w bogatym wyborze wzorów. Wspomniane drzwi zewnętrzne w rynkowo korzystnej cenie są standardowo wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe. Znaczna korzyść to także oszczędzanie energii dzięki bardzo dobrej izolacji termicznej. To niewątpliwie perfekcyjna wizytówka dla każdego domu w Polsce i poza granicami.

Brak widocznej ramy skrzydła.

Wykończenie drzwi Hörmann ThermoPro przekonuje swoją estetyką. Gładka płyta drzwiowa wykonana ze stali bez widocznej ramy skrzydła nie tylko jest funkcjonalna. Projekt i jego estetyka sprawia, że cieszą oko właściciela i każdej innej osoby przechodzącej obok wejścia do domu.

Bardzo dobra izolacyjność termiczna.

Jednym z trendów, który zdobywa coraz większą popularność jest skłonność do oszczędzania energii. Liczy się ona we wszystkich gospodarstwach domowych, gdyż czyni życie osób lepszym. Drzwi ThermoPro wnoszą do wspomnianej misji swój wkład. Płyta drzwiowa o grubości 46 mm, całkowicie wypełniona utwardzaną pianką poliuretanową, zapewnia bardzo dobrą izolacyjność termiczną o współczynniku U do 1,2 W/m²K. Dzięki wspomnianym drzwiom wejściowym długoterminowo oszczędzasz energię i pieniądze, a także dbasz o zasoby energetyczne dla następnych pokoleń.

 

11-punktowe zabezpieczenie

Wszystkie drzwi ThermoPro wyposażyliśmy w standardowe ryglowanie wielopunktowe. Wszystko dla bezpieczeństwa Twojego i rodziny. Do wielu wzorów drzwi zewnętrznych oferujemy wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie 2 wg PN-ENV 1627. Dzięki zastosowanym technologiom każdy gospodarz może poczuć spokój i komfort nie martwiąc się o nic, co ma miejsce poza wnętrzem jego domu.

Zadaszenia – Estetyczna osłona przed deszczem i wiatrem

Zamontowane nad wejściem do domu zadaszenia firmy Hörmann sprawdzają się w dwojaki sposób: chronią domowników i gości przed niepogodą, a także zwiększają estetykę całej wizualizacji. Wybierz swoje ulubione zadaszenie spośród pięciu rożnych modeli, o których chętnie opowiemy Ci podczas rozmowy.

Bezpieczeństwo – Pewność zastosowanych rozwiązań

Każdy lubi, gdy podczas spędzania czasu w domu może czuć się bezpieczny i spokojny. Nasi klienci otrzymują możliwość dodatkowego wyposażenia drzwi zewnętrznych Hörmann w inteligencje rozwiązania techniczne. Dostępne w ofercie są między innymi opcje mechanicznego ryglowania w pakiecie bezpieczeństwa S3S, elektronicznego ryglowania w wersji H5-Comfort, aż po komfortowy skaner linii papilarnych. Systemy zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zróżnicowane możliwości wykonania drzwi Hörmann

Spośród odmiennych wersji wykonania wybierzesz zgodnie z oczekiwaniami drzwi o dobranym wyglądzie i odpowiednich właściwościach izolacyjnych. Ogromne doświadczenie daje nam możliwość skutecznych konsultacji, które znacznie wpływają na zadowolenie po zakupie i montażu.

Galeria naszych produktów